XXI. megmérettetés a vándorzászlóért-eredmények

A 2012. március 31.-én nálunk megrendezett, "XXI. megmérettetés a vándorzászlóért" verseny eredményei!

A csapatverseny eredményei a vándorzászlóért:

Helyezés Csapat Pontszám
1. Mohácsi Torna Egylet Nimród Íjász Szakosztály 2279
2. Móri Íjászegylet 2259
3. Keve Serege 2117
4. Sziget Szíve Íjász Egyesület 2031
5. Nyílegyenes Íjász Club 1841
6. Halasi Napsólyom Íjász Egyesület 1804
7. Bodajki Naplövők 1761
8. Turul Koppány Íjász Hagyományőrző Egyesület 1747
9. Haraszti Íjász Club I. 1621
10. Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 1533
11. Haraszti Íjász Club II. 1139

Így a vándórzászlót a Mohácsi Torna Egylet Nimród Íjász Szakosztály csapata vihette haza, így övék a jog a következő verseny megrendezésére!

Az egyéni verseny eredményei:

Elérhető maximális pontszám: 600

Az eredményeket részletesebben tartalmazó file, az Excel formátumában ide kattintva tölthető le.

Helyezés Név Egyesület Pontszám %
Pusztai nomád Mini Lány        
1. Kuthy Eszter Kulcsi Turul Íjász Egylet 285 47,5%
         
Pusztai nomád Mini Fiú        
1. Szmodics Levente László DIKIK 360 60,0%
2. Liszek Levente Keve serege 348 58,0%
3. Tót Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE 340 56,7%
4. Szabados Ottó Kulcsi Turul Íjász Egylet 253 42,2%
         
Pusztai nomád Gyerek Lány        
1. Szeibert Nóra Turul Koppány Íjász Egylet 371 61,8%
2. Csányi Dóra Turul Koppány Íjász Egylet 297 49,5%
3. Balogh Aletta Egyéni 291 48,5%
4. Becsányi Flóra Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 249 41,5%
5. Kubanek Zita Egyéni 239 39,8%
6. Szomszéd Réka Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 214 35,7%
7. Thalhammer Petra Kulcsi Turul Íjász Egylet 180 30,0%
         
Pusztai nomád Gyerek Fiú        
1. Szaniszló Roland Haraszti Íjászklub 382 63,7%
2. Dienes Dominik Magyar Hagyományőrző És LE 376 62,7%
3. Krizsák Krisztián Haraszti Íjászklub 358 59,7%
4. Hartl Martin Móri Íjász Egylet 352 58,7%
5. Utassy Bence Vajk Íjászkör 293 48,8%
         
Pusztai nomád Ifi Lány        
1. Vas Bianka Turul Koppány Íjász Egylet 263 43,8%
         
Pusztai nomád Ifi Fiú        
1. Sziládi Gábor Halasi Napsólyom ÍE 283 47,2%
2. Ács Ádám Keve Serege 255 42,5%
3. Ifj Kondri János Haraszti Íjászklub 215 35,8%
4. Versegi viktor Halasi Napsólyom ÍE 214 35,7%
5. Kubanek Máté Egyéni 211 35,2%
6. Horváth Gergely Vajk Íjászkör 188 31,3%
         
Pusztai nomád Felnőtt Nő        
1. Kutasi Éva Szkíta Harcos Íjász Kör 322 53,7%
2. Schmidtné H. Gabriella Bodajk 300 50,0%
3. Schmidt Szabina Bodajk 287 47,8%
4. Nyemcsek Ilona Bodajk 283 47,2%
5. Szabó Kriszta Tünde Haraszti Íjászklub 253 42,2%
6. Balogh Ildikó Egyéni 242 40,3%
7. Halász Judit Móri íjászegylet 226 37,7%
8. Kilián Anikó Nyílegyenes ÍC 180 30,0%
         
Pusztai nomád Felnőtt Férfi        
1. Gyetvai Attila Egyéni 413 68,8%
2. Czita Tibor Nimród Mohács 386 64,3%
3. Sági József DIKIK 374 62,3%
4. Kocsis Pál  Sziget Szíve 355 59,2%
5. Szabó Ákos Sziget Szíve 351 58,5%
6. Pigler Szabolcs Móri íjászegylet 350 58,3%
7. Kovács József Nimród Mohács 348 58,0%
8. Vörös Erhárd Keve Serege 334 55,7%
9. Nagy Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE 334 55,7%
10. Szigetvári József Móri íjászegylet 329 54,8%
11. Major Ferenc Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 329 54,8%
12. Szeibert Imre Turul Koppány Íjász Egylet 323 53,8%
13. Vas Tibor Turul Koppány Íjász Egylet 321 53,5%
14. Balogh Csaba Egyéni 316 52,7%
15. Kilián György Nyílegyenes ÍC 311 51,8%
16. Schmidt Csaba Bodajk 311 51,8%
17. Pataki József Bodajk 310 51,7%
18. Magyar Lajos Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 309 51,5%
19. Tóth Csaba Móri íjászegylet 306 51,0%
20. Virág Csaba Egyéni 306 51,0%
21. Csányi József Turul Koppány Íjász Egylet 305 50,8%
22. Hunyi Tamás Nyílegyenes ÍC 305 50,8%
23. Horváth Áron Haraszti Íjászklub 302 50,3%
24. Szűcs Balázs Nimród Mohács 298 49,7%
25. Oláh Attila Nyílegyenes ÍC 297 49,5%
26. Farkas Róbert Móri Íjász Egylet 293 48,8%
27. Iloskity Zoltán Nimród Mohács 292 48,7%
28. Dózsa György Halasi Napsólyom ÍE 270 45,0%
29. Boldog Bence Turul Koppány Íjász Egylet 278 46,3%
30. Nyikos Gyula  Sziget Szíve 277 46,2%
31. Kubanek Krisztián Egyéni 268 44,7%
32. Soós Rihárd Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 260 43,3%
33. Becze Gábor Pentelei Szittya Íjászok 263 43,8%
34. Trencsén Flórián Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 256 42,7%
35. Liszek Zsolt Keve Serege 252 42,0%
36. Kondri János Haraszti Íjászklub 250 41,7%
37. Gerstmayer Sándor DIKIK 247 41,2%
38. Bíró Zolzán Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 245 40,8%
39. Bakró István Turul Koppány Íjász Egylet 243 40,5%
40. Vitális Imre DIKIK 237 39,5%
41. Rigler László Szkíta Harcos Íjász Kör 235 39,2%
42. Bognár István Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 229 38,2%
43. Kun Gábor Haraszti Íjászklub 227 37,8%
44. Marlok Károly Haraszti Íjászklub 191 31,8%
45. Thalhammer Tamás Kulcsi Turul Íjász Egylet 175 29,2%
46. Csörgő József   Hegyi Farkas 171 28,5%
47. Ács Zoltán Levente Keve Serege 163 27,2%
48. Szomszéd András Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 158 26,3%
         
Pusztai nomád Senior Nő        
1. Szikora Györgyné Ica Haraszti Íjászklub 187 31,2%
2. Jaczkó Judit Keve Serege 164 27,3%
         
Pusztai nomád Senior Férfi        
1. Nagy Péter   Sziget Szíve 388 64,7%
2. Kókai Mihály Keve Serege 373 62,2%
3. Lengyel Zoltán Szkíta Harcos Íjász Kör 358 59,7%
4. Robits László Móri íjászegylet 352 58,7%
5. Mányoki József Nimród Mohács 345 57,5%
6. Cseh Péter Keve Serege 337 56,2%
7. Keményfi László DIKIK 326 54,3%
8. Dinnyés Gyula Turul Koppány Íjász Egylet 320 53,3%
9. Nagy Sándor Móri Íjász Egylet 316 52,7%
10. Füle László Vajk Íjászkör 309 51,5%
11. Wágner Mihály Egyéni 296 49,3%
12. Molnár Béla Hegyi Farkas 295 49,2%
13. Kádár László Nyílegyenes ÍC 286 47,7%
14. Kürth László Nyílegyenes ÍC 277 46,2%
15. Éliás Miklós Egyéni 250 41,7%
16. Szikora György Haraszti Íjászklub 208 34,7%
17. Bondor László Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület 173 28,8%
         
Szaru íj Férfi Felnőtt        
  Soós József Egyéni 336 56,0%
         
Szaru íj Férfi Senior        
  Papp Ottó Nyílegyenes ÍC 232 38,7%
         
Longbow Felnőtt Nő        
1. Burlovits Erika  Sziget Szíve 270 45,0%
2. Mondrák Zsuzsanna Keve Serege 244 40,7%
3. Havasi Ferencné Haraszti Íjászklub 198 33,0%
4. Kovács Bernadett Nyílegyenes ÍC 136 22,7%
         
Longbow Felnőtt Férfi        
1. Berényi Zoltán    Nyílegyenes ÍC 253 42,2%
2. Havasi Ferenc Haraszti Íjászklub 219 36,5%
         
Vadászreflex Gyerek Férfi        
1. Siba György Vajk Íjászkör 348 58,0%
2. Varga Zsolt Vajk Íjászkör 334 55,7%
3. Tóth Bálint Vajk Íjászkör 320 53,3%
4. Fehérvári Máté Vajk Íjászkör 317 52,8%
5. Tóth Bence Vajk Íjászkör 258 43,0%
6. Meleg Dávid Vajk Íjászkör 161 26,8%
         
Vadászreflex Felnőtt Nő        
1. Katona Ildikó Szkíta Harcos Íjász Kör 288 48,0%
2. Kalmár Mariann Egyéni 242 40,3%
3. Nagy Adrienn Magyar Hagyományőrző És LE 185 30,8%
         
Vadászreflex Felnőtt Férfi        
1. Kubus Péter Halasi Napsólyom ÍE 400 66,7%
2. Láposi Ferenc Magyar Hagyományőrző És LE 388 64,7%
3. Tóth Csaba Vajk Íjászkör 386 64,3%
4. Tóth Balázs Vajk Íjászkör 334 55,7%
5. Kovács László Magyar Hagyományőrző És LE 363 60,5%
6. Csernák Imre Egyéni 354 59,0%
7. Görbe Gábor Halasi Napsólyom ÍE 337 56,2%
8. Nyári Csaba Magyar Hagyományőrző És LE 275 45,8%
9. Kincses Balázs Magyar Hagyományőrző És LE 160 26,7%

Kulcs település

I. Kulcsi Íjász Viadal
Kiírás
Eredmények
Lezajott...
Kulcs TV
Fényképek
Fergeteg havi íjászviadal
Eredmények
Lezajott...
Fényképek
I. Kulcsi Íjász Viadal
Kiírás
Eredmények
Lezajott...
Kulcs TV
Fényképek